Kun Aguero pályafutásának úgy néz ki, itt a vége

Bejegyzés: Bővül a kiszemelt támadók sora

g4brielsmith 2021.11.08. 22:12:45

@Balázs37.: Nem lenne egy rossz opció a csapat számára! Kérdés mennyire feküdne majd neki a Xavi féle játékreform…

Balázs37. 2021.11.08. 21:43:07

Inkább ő, mint L. De Jong és Braitwhaite

Ez tényleg több, mint egy klub. Ez valami más. Valami különleges. 0-3-ról 3-3. A második félidőben mintha egy megye 4-es csapat lett volna a pályán.
Gratula minden közreműködőnek ehhez!

Bejegyzés: Derült égből villámcsapás: Celta Vigo-Barcelona: 3-3

10/10-es első félidő, 0/10-es második ráadásképp, mentálisan és fizikálisan teljesen összeesett a csapat. Továbbra is várat magára a Barça első idei győztes bajnokija idegenben.

Bejegyzés: Utazás a "mumushoz": Celta Vigo-Barcelona mérkőzés beharangozó

Balaídos ide vagy oda, győzelemmel kell nyugtáznunk az idegenbeli kiruccanásunkat tudniillik, a 2021/22-es bajnoki szezonban gyengén muzsikálunk hazai pályán és idegenben, de továbbra is bízom a srácokban, hogy ma felszívják magukat és gólt gólokat szerzünk, plusz jó lenne sérülés nélkül hozni a meccset. Visça el Barça!

Xavi Ig: "Kedves culék, HAZAJÖVÖK! Visszatérek oda, ahol felnőni láttatok engem, visszatérek ÉLETEM klubjához! Nincsenek szavaim leírni az érzést, hogy ismét védhetem azt, amit a szívembe zártam, hogy ismét érezhetem a Camp Nou vibrálását, ismét hallhatom a szurkolók bátorítását. Tudom, hogy nehéz pillanatban érkezem, de maximális lelkesedéssel állok a kihívás elé. Dolgozni és küzdeni fogok veletek, hogy együtt érhessünk el arra a helyre, amit érdemlünk. Köszönöm az FC Barcelona bizalmát, és köszönöm minden szurkolónak, aki hitt abban, hogy ezt a fontos feladatot el kell vállalnom! A TÖRTÉNET FOLYTATÓDIK... VISCA EL BARCA!"

Bejegyzés: HIVATALOS: Xavi az FC Barcelona új edzője!

g4brielsmith 2021.11.05. 23:11:16

@Raven1975: Sajnos van egy olyan érzésem, hogy csak látványosabb football-t fogunk játszani. Amíg a fejétől bűzlik a hal (értem ezalatt a vezetőséget) addig egy edző sem képes a csodára.. De bízom a legjobbakban!

Üdv itthon Xavi Hernández, rázd gatyába a csapatot!

Riqui Puig ügynököt váltott. Eddig édesapja képviselte az érdekeit, mostantól fogva Arturo Canales lett az ügyei intézője. Canales képviseli Xavi Hernandezt és Gerard Piquét is

Bejegyzés: Kerül még szög a koporsóba? Atletico Madrid-Barcelona beharangozó

Red Cule 2021.10.28. 07:42:04

4 hónapos késéssel, tizenvalahány pont felesleges elvedzítése és két BL-vereség után... Végre! Jobb későn, mint soha!

Dr Mouse 2021.10.06. 20:25:25

@Red Cule: Ne csodálkozz, - ha elküldené Koemant, egy zsák pénzt kellene neki kifizetni.

Bejegyzés: Ó mond, Te kit választanál?

Dr Mouse 2021.10.05. 17:51:20

@Raven1975: Szerencsém volt mert nem láthattam élőben a meccset. Ha látom valószínüleg megüt a guta.
A tegnai összefoglalóból csak az jött le nekem, hogy az Atletico a szokásos gyors támadásait vezette, szemben a mi lassú lötyögős játékunkkal.
Mióta mondom, hogy érik Bartomeu munkája?
És én nem látám még a végét...

Simeone felmosta a padlót Koemannal. Az egyik oldalon egy edző, aki felkészült az ellenfélből, a másikon pedig azt látom, hogy fogalmunk sincs, hogyan kellene gólt lőnünk.

Ahogyan az várható volt, minden bizonnyal az első félidőben eldöntötte a 3 pont sorsát az Atlético Madrid Lemar és Suárez góljainak köszönhetően. De sebaj, idézem Laporta délutáni szavait: "Bízzunk az edzőben, mert megérdemli!"

Bízom a srácokban, mint mindig, de idegenben nincs győzelmünk, szóval mindent bele és hozzuk el a három pontot a Wanda Metropolitanoból. Força Barça!